Zamknij okno Drukuj dokument

Skład Komisji Obywatelskiej VII kadencji

Komisja Obywatelska została powołana Uchwałą Nr II/6/14 Rady Miejskiej w Ożarowie Mazowieckim z dnia 3 grudnia 2014 r.

 

W skład Komisji Obywatelskiej wchodzą radni:

Tadeusz Pytkowski - Przewodniczący Komisji

Adrian Antosiewicz

Andrzej Cichal (Uchwała Nr XXIII/244/16 z 28 kwietnia 2016 r. o zmianie uchwały w sprawie powołania Komisji Obywatelskiej)

Bogdan Ciećwierz

Dorota Jaworska

Krystyna Tenderenda

Metadane

Źródło informacji:Beata Migda
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Beata Migda
Data wprowadzenia:2014-12-05 12:52:27
Opublikował:Beata Migda
Data publikacji:2014-12-05 13:02:41
Ostatnia zmiana:2016-05-06 11:29:23
Ilość wyświetleń:1281