Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Ożarowie Mazowieckim

Kolorowy pasek

Rada Miejska VIII kadencji 2018-2023

skład Rady Miejskiej VIII kadencji

Okręg wyborczy

NAZWISKO I IMIĘ

E-MAIL SŁUŻBOWY

1

Cichal Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej

a.cichal@ozarow-mazowiecki.pl

2

Szmigiel Tadeusz - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

t.szmigiel@ozarow-mazowiecki.pl

1

Toruszewski Lech - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

l.toruszewski@ozarow-mazowiecki.pl

 

 

 

4

Antosiewicz Adrian

a.antosiewicz@ozarow-mazowiecki.pl

2

Bartoszewicz Anna

a.bartoszewicz@ozarow-mazowiecki.pl

2

Bednarski Kamil

k.bednarski@ozarow-mazowiecki.pl

3

Dominiak Maria

m.dominiak@ozarow-mazowiecki.pl

4

Jaworska Dorota

d.jaworska@ozarow-mazowiecki.pl

4

Jędrzejczak Nina

j.jedrzejczak@ozarow-mazowiecki.pl

1

Karol Grzegorz

g.karol@ozarow-mazowiecki.pl

2

Kędzierski Janusz

j.kedzierski@ozarow-mazowiecki.pl

2

Kowalski Sławomir

s.kowalski@ozarow-mazowiecki.pl

3

Mikołajczyk Jan

j.mikolajczyk@ozarow-mazowiecki.pl

4

Oskierko Rajmund

r.oskierko@ozarow-mazowiecki.pl

3

Pytkowski Tadeusz

t.pytkowski@ozarow-mazowiecki.pl

1

Rosłon Jacek

j.roslon@ozarow-mazowiecki.pl

3

Rutkowska Małgorzata

m.rutkowska@ozarow-mazowiecki.pl

3

Sowidzki Marcin

m.sowidzki@ozarow-mazowiecki.pl

3

Szelenbaum Zbigniew

z.szelenbaum@ozarow-mazowiecki.pl

1

Szymankiewicz Grażyna

g.szymankiewicz@ozarow-mazowiecki.pl

4

Tenderenda Krystyna

k.tenderenda@ozarow-mazowiecki.pl

Metadane

Źródło informacji:Beata Migda
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Beata Migda
Data wprowadzenia:2018-11-15 12:12:29
Opublikował:Beata Migda
Data publikacji:2018-11-15 12:15:36
Ostatnia zmiana:2018-11-26 08:49:45
Ilość wyświetleń:828

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij