Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Ożarowie Mazowieckim

Kolorowy pasek

Rada Miejska VII kadencji 2014-2018

 

Cichal Andrzej - Przewodniczący Rady Miejskiej

tel. 785-575-222

a.cichal@ozarow-mazowiecki.pl

Szmigiel Tadeusz – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

t.szmigiel@ozarow-mazowiecki.pl

Toruszewski Lech – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

l.toruszewski@ozarow-mazowiecki.pl

Antosiewicz Adrian

a.antosiewicz@ozarow-mazowiecki.pl

Bednarski Kamil

k.bednarski@ozarow-mazowiecki.pl

Ciećwierz Bogdan

b.ciecwierz@ozarow-mazowiecki.pl

Galant Dariusz

d.galant@ozarow-mazowiecki.pl

Janowski Przemysław

p.janowski@ozarow-mazowiecki.pl

Jaworska Dorota

d.jaworska@ozarow-mazowiecki.pl

Jędrzejczak Nina

n.jedrzejczak@ozarow-mazowiecki.pl

Kędzierski Janusz

j.kedzierski@ozarow-mazowiecki.pl

Kowalski Sławomir

s.kowalski@ozarow-mazowiecki.pl

Mikołajczyk Jan

j.mikolajczyk@ozarow-mazowiecki.pl

Oskierko Rajmund

r.oskierko@ozarow-mazowiecki.pl

Pietrzak Grzegorz

g.pietrzak@ozarow-mazowiecki.pl

Pytkowski Tadeusz

t.pytkowski@ozarow-mazowiecki.pl

Rosłon Jacek

j.roslon@ozarow-mazowiecki.pl

Rutkowska Małgorzata

m.rutkowska@ozarow-mazowiecki.pl

Szelenbaum Zbigniew

z.szelenbaum@ozarow-mazowiecki.pl

Ścichowska Marzena

m.scichowska@ozarow-mazowiecki.pl

Tenderenda Krystyna

k.tenderenda@ozarow-mazowiecki.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Beata Migda
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Beata Migda
Data wprowadzenia:2014-12-02 12:54:22
Opublikował:Beata Migda
Data publikacji:2014-12-02 16:14:33
Ostatnia zmiana:2018-05-16 13:28:24
Ilość wyświetleń:4004

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij